Değer katar…

Güvenilir, fonksiyonel, yenilikçi ve sürdürülebilir çözümlerimizle yapıların korunmasına ve ekonomik ömürlerinin uzatılmasına katkı sağlıyoruz.

2004 yılından bugüne dinamik yapımız, kararlılığımız ve gelişime olan tutkumuzla yapı kimyasalları sektöründe adımızı duyurup, iş ortaklarımızla beraber önemli başarılara imza attık.

Gelecek için daha iyisini yapar…

Sektöre ilk adımlarımızı attığımız günden itibaren bitmeyen enerjimiz ve hevesimizle, “Gelecek için nasıl daha iyisini yaparız?” diyerek kendimizi geliştirmeye devam ettik.

Bugün geldiğimiz noktada, MBS Yapı Kimyasalları bünyesinde yer alan ürün gruplarının yetkili distribütörü olarak geniş bir ürün yelpazesi ile İç Anadolu ve Karadeniz bölgelerinde 25 ilde, 54 bayimizle inşaat sektöründe gelişmeleri takip ediyor, değişen talepleri karşılıyoruz.

Doğru detayı, doğru ürünü, doğru fiyatla sunarak hizmet verir… 

Çalışanlarımızla, müşterilerimizle, iş ortaklarımız olan tedarikçi ve bayilerimizle birlikte yürüttüğümüz bu yolculukta odak noktamız her zaman “Doğru  detayı, doğru ürünü, doğru fiyatla sunarak hizmet vermek,” oldu.

Proje aşamasından üretim planlamaya, teknik danışmanlıktan sahada uygulamaya, bayilerimizle birlikte üstlendiğimiz tüm hizmetlerimizde; incitmeden ve kırmadan doğrularımızı savunurken, aldığımız kararların arkasında durmaktan hiç vazgeçmedik. Ödülümüz; dürüstlüğümüz, samimiyetimiz ve çözümlerimizin getirdiği başarı ile iş arkadaşlıklarımızın dostluklara dönüşmesi oldu.

İnsana ve çevreye saygı duyar…

Yapı sektöründe insana ve çevreye duyulan saygının önemine olan inancımızla; mimar ve mühendisliğin gerektirdiği teknik ve prensiplerden ödün vermeden, insan ilişkilerine duyarlı, gezegenimize saygılı ve memleketimize faydalı olmak için yaptığımız her işe aklımızı ve yüreğimizi koyarak yürümeye devam edeceğiz.

Değerli çalışma arkadaşlarımız, çözüm ortaklarımız ve saygıdeğer müşterilerimiz; varlığınızla ve desteğinizle her zaman yanımızda olduğunuz için hepinize sonsuz teşekkür ediyoruz.

Saygılarımızla. 

AYKİMTAŞ Yönetim Kurulu