HABERLER - AYKİMTAŞ Anadolu Yapı Kimyasalları | BASF Yetkili Distribütör

İçeriğe git
2019 YENİ ÜRÜN LANSMANI YAPILDI

25/06/2019 tarihinde Firma merkezimizde BASF Ürün Müdürleri Kasım Yeşilgül ,Serdar Kara ‘nın teorik sunumu ve BASF Teknik Servis Uygulama Müdürü Ahmet Topalbebek’in uygulama sunumu ile yeni ürünlerin tanıtımı bayilerimize yapıldı.

Katılımlarından ve ilgilerinden dolayı bayilerimize teşekkür ederiz.
2017 AKSARAY USTA EĞİTİM SEMİNERİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Aksaray Usta Eğitim Semineri, Aksaray bayimiz ve ustalarımızın desteği ve katılımlarıyla başarıyla tamamlanmıştır. Seminerde, Basf Teknik Servis Uygulama Müdürü Ahmet TOPALBEBEK’in sunumuyla Su Yalıtımı ve Mastikler - Seramik Yapıştırıcıları ve Astarlar hakkında teorik ve uygulamalı eğitim verilmiştir.
Katılımları ve ilgilerinden dolayı bayilerimize ve ustalarımıza teşekkür ederiz.
2017 KAYSERİ USTA EĞİTİM SEMİNERİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Kayseri Usta Eğitim Semineri, Kayseri bayilerimiz ve ustalarımızın desteği ve katılımlarıyla başarıyla tamamlanmıştır. Seminerde, Basf Teknik Servis Uygulama Müdürü Ahmet TOPALBEBEK’in sunumuyla Su Yalıtımı ve Mastikler - Seramik Yapıştırıcıları ve Astarlar hakkında teorik ve uygulamalı eğitim verilmiştir.
Katılımları ve ilgilerinden dolayı bayilerimize ve ustalarımıza teşekkür ederiz.
2017 TRABZON USTA EĞİTİM SEMİNERİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Trabzon Usta Eğitim Semineri, Trabzon bayilerimiz ve ustalarımızın desteği ve katılımlarıyla başarıyla tamamlanmıştır. Seminerde, Basf Teknik Servis Uygulama Müdürü Ahmet TOPALBEBEK’in sunumuyla Su Yalıtımı ve Mastikler - Seramik Yapıştırıcıları ve Astarlar hakkında teorik ve uygulamalı eğitim verilmiştir.
Katılımları ve ilgilerinden dolayı bayilerimize ve ustalarımıza teşekkür ederiz.
2017 SAMSUN USTA EĞİTİM SEMİNERİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Samsun Usta Eğitim Semineri, bayilerimiz  ve ustalarımızın desteği ve katılımlarıyla başarıyla tamamlanmıştır.Seminerde,  Basf Teknik Servis Uygulama Müdürü Ahmet TOPALBEBEK’in sunumuyla Su Yalıtımı ve Mastikler - Seramik Yapıştırıcıları ve Astarlar hakkında teorik ve uygulamalı eğitim verilmiştir.
Katılımlarından ve ilgilerinden dolayı Samsun bayilerimize ve ustalarımıza teşekkür ederiz.     
2017 ÇORUM USTA EĞİTİM SEMİNERİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Çorum Usta Eğitim Semineri, Çorum bayimiz DEES yapı  ve ustalarımızın desteği ve katılımlarıyla başarıyla tamamlanmıştır. Basf Teknik Servis Uygulama Müdürü Ahmet TOPALBEBEK’in sunumuyla Su Yalıtımı ve Mastikler - Seramik Yapıştırıcıları ve Astarlar hakkında teorik ve uygulamalı eğitim verilmiştir.
Katılımları ve ilgilerinden dolayı bayimize ve ustalarımıza teşekkür ederiz.  
2017 ANKARA USTA EĞİTİM SEMİNERİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Ankara Usta Eğitim Semineri 9-10 Mart tarihlerinde bayilerimiz ve ustalarımızın desteği ve katılımlarıyla Holiday INN Otel’de başarıyla tamamlanmıştır. Basf Teknik Servis Uygulama Müdürü Ahmet TOPALBEBEK’in sunumuyla ilk gün Su Yalıtımı ve Mastikler; ikinci gün Seramik Yapıştırıcıları ve Astarlar hakkında teorik ve uygulamalı eğitim verilmiştir. Eğitim sonrasında yapılan çekilişle katılımcı ustalarımızdan Abidin ŞİMŞEK ve Hüseyin FIRAT’a karıştırıcı takdim edilmiştir.
Katılımlarından dolayı bayilerimize ve ustalarımıza teşekkür ederiz.
2017 EĞİTİM KAMPIMIZ ABANT’TA BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Geleneksel eğitim kampımızın bu yıl ki durağı eşsiz güzelliği, sakin ve huzurlu doğasıyla Abant Gölü oldu. Eğitim kampımız Aykimtaş A.Ş. Genel Müdürü Ali Rıza SUNGUR’un açılış konuşmasıyla başladı; BASF İç Anadolu, Karadeniz ve Kuzey Doğu Anadolu Bölge Müdürü Türker SİNİCİ, BASF Teknik Servis Müdürü Korkut BOZKURT ve BASF Teknik Servis Uygulama Müdürü Ahmet TOPALBEBEK’in konuşmalarıyla devam etti.

Eğitim kampımızda Usta Olan Kazansın Kampanyası, Su Yalıtımı, Onarım Güçlendirme ve Seramik Yapıştırıcıları ürünleri hakkında teorik ve uygulamalı eğitim verildi. Verimli ve eğlenceli geçtiğine inandığımız kampımıza katılımlarından dolayı bayilerimize teşekkür eder; hep birlikte, başarılarımızı devam ettireceğimiz nice işlerde yan yana yürümeyi dileriz.
2016 EĞİTİM KAMPIMIZI KIZILCAHAMAM'DA TAMAMLANDI

Geleneksel eğitim kampımızın bu yıl ki durağı eşsiz güzelliği, sakin ve huzurlu doğasıyla Abant Gölü oldu. Eğitim kampımız Aykimtaş A.Ş. Genel Müdürü Ali Rıza SUNGUR’un açılış konuşmasıyla başladı; BASF İç Anadolu, Karadeniz ve Kuzey Doğu Anadolu Bölge Müdürü Türker SİNİCİ, BASF Teknik Servis Müdürü Korkut BOZKURT ve BASF Teknik Servis Uygulama Müdürü Ahmet TOPALBEBEK’in konuşmalarıyla devam etti.

Eğitim kampımızda Usta Olan Kazansın Kampanyası, Su Yalıtımı, Onarım Güçlendirme ve Seramik Yapıştırıcıları ürünleri hakkında teorik ve uygulamalı eğitim verildi. Verimli ve eğlenceli geçtiğine inandığımız kampımıza katılımlarından dolayı bayilerimize teşekkür eder; hep birlikte, başarılarımızı devam ettireceğimiz nice işlerde yan yana yürümeyi dileriz.
AYKİMTAŞ BAYİLERİ ST.PETERSBURG’DA

Aykimtaş A.Ş. ve BASF Yapı Kimyasalları işbirliği ile düzenlenen kampanya sonucunda kampanyaya katılan bayilerimizle St. Petersburg’a gezi düzenlenmiştir. Dolu dolu geçen gezide bayilerimiz St.Petersburg şehir turu yapmışlar,  ünlü Hermitage Müzesi, Isaac Katedrali gibi tarihi yerlerini gezme fırsatı yakalamışlardır. Bu keyifli birliktelikle takım ruhu pekişen bayilerimiz düzenlenen geziler dolayısıyla farklı yerler görmenin memnuniyetini dile getirmişlerdir. Bayilerimize teşekkür eder, yeni  organizasyonlarda birlikte olmayı dileriz.
10. YILIMIZI MERKEZ OFİSİMİZİN AÇILIŞIYLA KUTLADIK

BASF Yapı Kimyasalları İç Anadolu, Karadeniz ve Kuzey Doğu Anadolu Bölgesi Distribütörü olarak 10. Yılımızı ve yeni merkez ofisimizin açılışını, düzenlediğimiz keyifli bir organizasyonla kutladık. Yönetim Kurulumuz, değerli çözüm ortaklarımız ve çalışanlarımızın bir arada olduğu bu keyifli organizasyona katılan, katılamayıp tebriklerini ileten herkese teşekkürlerimizi bildiririz. 2004 yılından bu yana edindiğimiz başarıların ve genişleyen ağımızın,  tüm çözüm ortaklarımızla birlikte omuz omuza, birlik ve beraberlikten aldığımız güçle daha da büyümesini temenni ederiz.
2014 EĞİTİM KAMPI KIBRIS’TA BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz eğitim kampımız 08-10 Mayıs 2014 tarihleri arasında  Kıbrıs Cratos Otel’de   gerçekleşmiştir. Açılış konuşması Yönetim Kurulu Başkanımız Uğur BOZ tarafından yapılmıştır. Ardından BASF Yapı Kimyasalları Ülke Müdürü Emrah ERTİN bir konuşma yapmıştır. Ayrıca Perakende Satış Müdürü Baret KÜRKÇÜOĞLU, İç Anadolu ve Karadeniz Bölge Müdürü Türker SİNİCİ, Onarım Güçlendirme Segment Satış Müdürü Korkurt BOZKURT, Su Yalıtım Sistemleri Satış Müdürü Taner GÜNEL  de çeşitli konuşma ve sunumlar gerçekleştirmişlerdir. Sunumlarda Su İzolasyon Ürünleri, Mastikler, Onarım Güçlendirme ve Tarihi Yapı Onarım Ürünleri hakkında bilgiler verilmiştir.

Eğitim dışında Aykimtaş ekibi ve bayilerimizin de katıldığı otel içi eğlenceli yarışma ve etkinlikler de düzenlenmiştir. Bu beraberlik ortamından oldukça keyif alan katılımcılar eğitim kamplarının ekip ruhunu ve motivasyonunu olumlu yönde etkilediğini belirtmişlerdir.

Kıbrıs şehir turu ile eğitim kampı tamamlanmıştır.
2014 ÇORUM USTA EĞİTİM SEMİNERİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Çorum Usta Eğitim Semineri 20 Mart 2014'te bayimiz Dees Yapı Tasarım ve Çorum'daki ustalarımızın katılımıyla Dalgıçlar Otel'de başarıyla tamamlanmıştır. BASF Teknik Servis Sorumlusu Ahmet TOPALBEBEK, Aykimtaş A.Ş. Pazarlama Sorumlusu Ceylan ÇETİN ve Pazarlama Sorumlusu Alaz USLU'nun vermiş olduğu eğitimde, seramik yapıştırıcıları ve su izolasyon ürünleri hakkında bilgi verilmiştir. Eğitimde bazı ürünlerin hazırlanışı ve kullanımı uygulamalı olarak gösterilmiştir. Eğitim sonrasında yapılan çekilişle Cemal ÜSTÜN isimli ustamıza karıştırıcı hediye edilmiştir. Eğitim yenilen yemekle son bulmuştur. Eğitimde ayrıca BASF'in yapı kimyasalları markalarının Master Builder Solutions adı altında tek bir marka olarak birleştirildiği duyurulmuş, marka bilinirliği sağlanmıştır.
2014 ANKARA USTA EĞİTİM SEMİNERİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Ankara Usta Eğitim Semineri 19 Mart 2014'te Ankara bayilerimiz ve Ankara'daki ustalarımızın katılımıyla Angora Otel'de başarıyla tamamlanmıştır. BASF İç Anadolu ve Karadeniz Bölge Müdürü Türker SİNİCİ, Aykimtaş A.Ş. Pazarlama Müdürü Gökhan GÜNDÜZ, Pazarlama Sorumlusu Ceylan ÇETİN ve Pazarlama Sorumlusu Alaz USLU'nun vermiş olduğu eğitimde, seramik yapıştırıcıları ve su izolasyon ürünleri hakkında bilgi verilmiştir. Eğitimde bazı ürünlerin hazırlanışı ve kullanımı uygulamalı olarak gösterilmiştir. Eğitim sonrasında yapılan çekilişle bir ustamıza karıştırıcı hediye edilmiştir. Eğitim yenilen yemekle son bulmuştur. Eğitimde ayrıca BASF'in yapı kimyasalları markalarının Master Builder Solutions adı altında tek bir marka olarak birleştirildiği duyurulmuş, marka bilinirliği sağlanmıştır.
2014 AKSARAY USTA EĞİTİM SEMİNERİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Aksaray Usta Eğitim Semineri 18 Mart 2014'te bayimiz Arma Hırdavat ve Aksaray'daki ustalarımızın katılımıyla başarıyla tamamlanmıştır. Aykimtaş A.Ş. Pazarlama Müdürü Gökhan GÜNDÜZ, Pazarlama Sorumlusu Ceylan ÇETİN ve Pazarlama Sorumlusu Alaz USLU'nun vermiş olduğu eğitimde, seramik yapıştırıcıları ve su izolasyon ürünleri hakkında bilgi verilmiştir. Eğitimde bazı ürünlerin hazırlanışı ve kullanımı uygulamalı olarak gösterilmiştir. Eğitim sonrasında yapılan çekilişle ustamız Hasan KOCAOĞLAN'a karıştırıcı hediye edilmiştir. Eğitim yenilen yemekle son bulmuştur. Eğitimde ayrıca BASF'in yapı kimyasalları markalarının Master Builder Solutions adı altında tek bir marka olarak birleştirildiği duyurulmuş, marka bilinirliği sağlanmıştır.
2014 NEVŞEHİR USTA EĞİTİM SEMİNERİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Nevşehir Usta Eğitim Semineri 6 Mart 2014'te bayimiz Elfa İnşaat ve Nevşehir'deki ustalarımızın katılımıyla Dedeman Otel'de başarıyla tamamlanmıştır. BASF İç Anadolu ve Karadeniz Bölge Müdürü Türker SİNİCi'nin vermiş olduğu eğitimde, seramik yapıştırıcıları ve su izolasyon ürünleri hakkında bilgi verilmiştir. Eğitimde bazı ürünlerin hazırlanışı ve kullanımı uygulamalı olarak gösterilmiştir. Eğitim sonrasında yapılan çekilişle bir ustamıza karıştırıcı hediye edilmiştir. Eğitim yenilen yemekle son bulmuştur. Eğitimde ayrıca BASF'in yapı kimyasalları markalarının Master Builder Solutions adı altında tek bir marka olarak birleştirildiği duyurulmuş, marka bilinirliği sağlanmıştır.
2014 SİVAS USTA EĞİTİM SEMİNERİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Sivas Usta Eğitim Semineri 4 Mart 2014'te bayimiz Sivas Demir Çekme ve Sivas'daki ustalarımızın katılımıyla Sivas Büyük Otel'de başarıyla tamamlanmıştır. Aykimtaş A.Ş. Pazarlama Müdürü Gökhan GÜNDÜZ'ün vermiş olduğu eğitimde, seramik yapıştırıcıları ve su izolasyon ürünleri hakkında bilgi verilmiştir. Eğitimde bazı ürünlerin hazırlanışı ve kullanımı uygulamalı olarak gösterilmiştir. Eğitim sonrasında yapılan çekilişle bir ustamıza karıştırıcı hediye edilmiştir. Eğitim yenilen yemekle son bulmuştur. Eğitimde ayrıca BASF İç Anadolu ve Karadeniz Bölge Müdürü Türker SİNİCi'nin sunumuyla BASF'in yapı kimyasalları markalarının Master Builder Solutions adı altında tek bir marka olarak birleştirildiği duyurulmuş, marka bilinirliği sağlanmıştır.
2014 KAYSERİ USTA EĞİTİM SEMİNERİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Kayseri Usta Eğitim Semineri 5 Mart 2014'te bayilerimiz Demsaç A.Ş., Korel Yalıtım, Motek Mühendislik ve Kayseri'deki ustalarımızın katılımıyla Kolcuoğlu Restaurant'ta başarıyla tamamlanmıştır. BASF İç Anadolu ve Karadeniz Bölge Müdürü Türker SİNİCi'nin vermiş olduğu eğitimde, seramik yapıştırıcıları ve su izolasyon ürünleri hakkında bilgi verilmiştir. Eğitimde bazı ürünlerin hazırlanışı ve kullanımı uygulamalı olarak gösterilmiştir. Eğitim sonrasında yapılan çekilişle bir ustamıza karıştırıcı hediye edilmiştir. Eğitim yenilen yemekle son bulmuştur. Eğitimde ayrıca BASF'in yapı kimyasalları markalarının Master Builder Solutions adı altında tek bir marka olarak birleştirildiği duyurulmuş, marka bilinirliği sağlanmıştır.
2014 RİZE USTA EĞİTİM SEMİNERİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Rize Usta Eğitim Semineri 14 Şubat 2014'te bayilerimiz Çemberci Yapı, Özçelik Ticaret ve Rize'deki ustalarımızın katılımıyla Dedeman Otel'de başarıyla tamamlanmıştır. Aykimtaş A.Ş. Pazarlama Müdürü Gökhan GÜNDÜZ'ün vermiş olduğu eğitimde, seramik yapıştırıcıları ve su izolasyon ürünleri hakkında bilgi verilmiştir. Eğitimde bazı ürünlerin hazırlanışı ve kullanımı uygulamalı olarak gösterilmiştir. Eğitim sonrasında yapılan çekilişle bir ustamıza karıştırıcı hediye edilmiştir. Eğitim yenilen yemekle son bulmuştur. Eğitimde ayrıca BASF İç Anadolu ve Karadeniz Bölge Müdürü Türker SİNİCi'nin sunumuyla BASF'in yapı kimyasalları markalarının Master Builder Solutions adı altında tek bir marka olarak birleştirildiği duyurulmuş, marka bilinirliği sağlanmıştır.
2014 TRABZON USTA EĞİTİM SEMİNERİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Trabzon Usta Eğitim Semineri 13 Şubat 2014'te bayilerimiz Aydınlar Nalburiye, İmer Ticaret, Yağmur Mühendislik ve Trabzon'daki ustalarımızın katılımıyla Novotel'de başarıyla tamamlanmıştır. Aykimtaş A.Ş. Pazarlama Müdürü Gökhan GÜNDÜZ'ün vermiş olduğu eğitimde, seramik yapıştırıcıları ve su izolasyon ürünleri hakkında bilgi verilmiştir. Eğitimde bazı ürünlerin hazırlanışı ve kullanımı uygulamalı olarak gösterilmiştir. Eğitim sonrasında yapılan çekilişle bir ustamıza karıştırıcı hediye edilmiştir. Eğitim yenilen yemekle son bulmuştur. Eğitimde ayrıca BASF İç Anadolu ve Karadeniz Bölge Müdürü Türker SİNİCi'nin sunumuyla BASF'in yapı kimyasalları markalarının Master Builder Solutions adı altında tek bir marka olarak birleştirildiği duyurulmuş, marka bilinirliği sağlanmıştır.
2014 ORDU USTA EĞİTİM SEMİNERİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Ordu Usta Eğitim Semineri 12 Şubat 2014'te bayimiz Konut İnşaat ve Ordu'daki ustalarımızın katılımıyla Anemon Otel'de başarıyla tamamlanmıştır. Aykimtaş A.Ş. Pazarlama Müdürü Gökhan GÜNDÜZ'ün vermiş olduğu eğitimde, seramik yapıştırıcıları ve su izolasyon ürünleri hakkında bilgi verilmiştir. Eğitimde bazı ürünlerin hazırlanışı ve kullanımı uygulamalı olarak gösterilmiştir. Eğitim sonrasında yapılan çekilişle bir ustamıza karıştırıcı hediye edilmiştir. Eğitim yenilen yemekle son bulmuştur. Eğitimde ayrıca BASF İç Anadolu ve Karadeniz Bölge Müdürü Türker SİNİCi'nin sunumuyla BASF'in yapı kimyasalları markalarının Master Builder Solutions adı altında tek bir marka olarak birleştirildiği duyurulmuş, marka bilinirliği sağlanmıştır.
2014 SAMSUN USTA EĞİTİM SEMİNERİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

SAMSUN Usta Eğitim Semineri 11 Şubat 2014'te Samsun bayilerimiz Doğa İnşaat, Cazgır İnşaat ve Samsun'daki ustalarımızın katılımıyla Anemon Otel'de başarıyla tamamlanmıştır. Aykimtaş A.Ş. Pazarlama Müdürü Gökhan GÜNDÜZ'ün vermiş olduğu eğitimde, seramik yapıştırıcıları ve su izolasyon ürünleri hakkında bilgi verilmiştir. Eğitimde bazı ürünlerin hazırlanışı ve kullanımı uygulamalı olarak gösterilmiştir. Eğitim sonrasında yapılan çekilişle bir ustamıza karıştırıcı hediye edilmiştir. Eğitim yenilen yemekle son bulmuştur. Eğitimde ayrıca BASF İç Anadolu ve Karadeniz Bölge Müdürü Türker SİNİCi'nin sunumuyla BASF'in yapı kimyasalları markalarının Master Builder Solutions adı altında tek bir marka olarak birleştirildiği duyurulmuş, marka bilinirliği sağlanmıştır.
2014 KARABÜK USTA EĞİTİM SEMİNERİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Karabük Usta Eğitim Semineri 6 Şubat 2014'te bayimiz Ermersa Yapı Malzemeleri ve Karabük'teki ustalarımızın katılımıyla Aygür Otel'de başarıyla tamamlanmıştır. BASF Teknik Servis Sorumlusu Ahmet TOPALBEBEK ve Aykimtaş A.Ş. Pazarlama Müdürü Gökhan GÜNDÜZ'ün vermiş olduğu eğitimde, seramik yapıştırıcıları ve su izolasyon ürünleri hakkında bilgi verilmiştir. Eğitimde bazı ürünlerin hazırlanışı ve kullanımı uygulamalı olarak gösterilmiştir. Eğitim sonrasında yapılan çekilişle Musa ÖZDEMİR isimli ustamıza karıştırıcı hediye edilmiştir. Eğitim yenilen yemekle son bulmuştur. Eğitimde ayrıca BASF'in yapı kimyasalları markalarının Master Builder Solutions adı altında tek bir marka olarak birleştirildiği duyurulmuş, marka bilinirliği sağlanmıştır.
2014 BARTIN USTA EĞİTİM SEMİNERİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Bartın Usta Eğitim Semineri 5 Şubat 2014'te bayimiz Bankoğlu Ticaret ve Bartın'daki ustalarımızın katılımıyla Grand Astra Otel'de başarıyla tamamlanmıştır. Aykimtaş A.Ş. Pazarlama Müdürü Gökhan GÜNDÜZ'ün vermiş olduğu eğitimde, seramik yapıştırıcıları ve su izolasyon ürünleri hakkında bilgi verilmiştir. Eğitimde bazı ürünlerin hazırlanışı ve kullanımı uygulamalı olarak gösterilmiştir. Eğitim sonrasında yapılan çekilişle Necdet UYGUN isimli ustamıza karıştırıcı hediye edilmiştir. Eğitim yenilen yemekle son bulmuştur. Eğitimde ayrıca BASF'in yapı kimyasalları markalarının Master Builder Solutions adı altında tek bir marka olarak birleştirildiği duyurulmuş, marka bilinirliği sağlanmıştır.
2014 ZONGULDAK USTA EĞİTİM SEMİNERİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Zonguldak Usta Eğitim Semineri 4 Şubat 2014'te Zonguldak bayimiz Tatoğlu Yapı Market ve Zonguldak'taki ustalarımızın katılımıyla Kilise Restaurant'ta başarıyla tamamlanmıştır. Aykimtaş A.Ş. Pazarlama Müdürü Gökhan GÜNDÜZ'ün vermiş olduğu eğitimde, seramik yapıştırıcıları ve su izolasyon ürünleri hakkında bilgi verilmiştir. Eğitimde bazı ürünlerin hazırlanışı ve kullanımı uygulamalı olarak gösterilmiştir. Eğitim sonrasında yapılan çekilişle bir ustamıza karıştırıcı hediye edilmiştir. Eğitim yenilen yemekle son bulmuştur. Eğitimde ayrıca BASF İç Anadolu ve Karadeniz Bölge Müdürü Türker SİNİCi'nin sunumuyla BASF'in yapı kimyasalları markalarının Master Builder Solutions adı altında tek bir marka olarak birleştirildiği duyurulmuş, marka bilinirliği sağlanmıştır.
2014 BOLU USTA EĞİTİM SEMİNERİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Bolu Usta Eğitim Semineri 3 Şubat 2014'te Bolu bayimiz Yıltic Yıldırım Yapı ve Bolu'daki ustalarımızın katılımıyla Gazelle Resort'ta başarıyla tamamlanmıştır. BASF Teknik Servis Sorumlusu Ahmet TOPALBEBEK'in vermiş olduğu eğitimde, seramik yapıştırıcıları ve su izolasyon ürünleri hakkında bilgi verilmiştir. Eğitimde bazı ürünlerin hazırlanışı ve kullanımı uygulamalı olarak gösterilmiştir. Eğitim sonrasında yapılan çekilişte Metin YAMAN isimli ustaya karıştırıcı hediye edilmiştir. Eğitim yenilen yemekle son bulmuştur. Eğitimde ayrıca BASF İç Anadolu ve Karadeniz Bölge Müdürü Türker SİNİCi'nin sunumuyla BASF'in yapı kimyasalları markalarının Master Builder Solutions adı altında tek bir marka olarak birleştirildiği duyurulmuş, marka bilinirliği sağlanmıştır.
AYKİMTAŞ BAYİLERİ BARCELONA’DA STRES ATTI

BASF Yapı Kimyasalları A.Ş. ve Aykimtaş A.Ş.’nin düzenlediği kampanya sonucunda, kampanyaya katılan bayilerimiz için 22-25 Kasım 2013 tarihleri arasında Barcelona gezisi düzenlenmiştir. Barcelona şehir turu ile başlayan gezi, Nou Camp’da Barcelona-Granada maçıyla devam etmiştir. 4-0 Barcelona’nın galibiyetiyle sonuçlanan heyecan dolu maçtan bayilerimiz oldukça memnun kalmıştır. Gezide ayrıca Palaccio del Flamenco’da muhteşem bir flemenko gösterisi izlenmiştir. Eğlenceli geçen gezi sonrası bayilerimiz stres attıklarını ve memnuniyetlerini dile getirmişlerdir.
2013 KAYSERİ USTA SEMİNERİMİZ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Kayserili ustalarımız 12 Eylül 2013'te Kolcuoğlu Restaurant'ta gerçekleştirdiğimiz BASF Usta Eğitim Semineri ile biraraya geldi. Uygulamalı olan seminerde BASF Perakende Satış Müdürü Baret KÜRKÇÜOĞLU, seramik yapıştırıcıları, su yalıtım ve onarım güçlendirme malzemeleri hakkında bilgi verdi. Oldukça verimli geçen seminer, ustalarımız için yapılan çekiliş ve yemek ile sona erdi.
2013 ANKARA SERAMİK YAPIŞTIRICILARI VE TAMİR HARÇLARI USTA SEMİNERİMİZ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Ankaralı seramik ustalarımız 11 Eylül 2013'te Angora Otel'de gerçekleştirdiğimiz BASF Seramik Yapıştırıcıları ve Tamir Harçları Usta Eğitim Semineri ile biraraya geldi. Uygulamalı olan seminerde BASF Seramik Yapıştırıcıları Satış Müdürü İlker BORAN, seramik yapıştırıcıları ve tamir harçları hakkında bilgi verdi. Oldukça verimli geçen seminer, ustalarımız için yapılan çekiliş ve yemek ile son erdi.
2013 ANKARA SU YALITIMI USTA SEMİNERİMİZ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Ankaralı su yalıtımı ustalarımız 10 Eylül 2013'te Angora Otel'de gerçekleştirdiğimiz BASF Usta Eğitim Semineri ile biraraya geldi. Uygulamalı olan seminerde BASF İç Anadolu ve Karadeniz Bölge Müdürü Türker SİNİCİ; su yalıtım malzemeleri ve malzemelerin doğru kullanımı hakkında bilgi verdi. Oldukça verimli geçen seminer, ustalarımız için yapılan çekiliş ve yemek ile son erdi.
2013 TRABZON USTA SEMİNERİMİZ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Trabzonlu ustalarımız 5 Eylül 2013'te Trabzon Novotel'de gerçekleştirdiğimiz BASF Usta Eğitim Semineri ile biraraya geldi. Uygulamalı olan seminerde BASF Perakende Satış Müdürü Baret KÜRKÇÜOĞLU, seramik yapıştırıcıları, su yalıtım ve onarım güçlendirme malzemeleri hakkında bilgi verdi. Oldukça verimli geçen seminer, ustalarımız için yapılan çekiliş ve yemek ile son erdi.
Devamı için Tıklayınız.
İçeriğe dön